I Know This Much Is True Ne Zaman Çıkacak, Oyuncu Kadrosu, İzlenir Mi?

I-Know-This-Much-Is-True-ne-zaman-cikiyor

I-Know-This-Much-Is-True-izle

I Know This Much Is True  konusu, oyuncu kadrosu, ne zaman çıkıyor, nereden izlenir, izlenir mi, All day and a night detaylı inceleme

Gösterime girmeden çok ses getiren yapımlardan olan I Know This Much Is True  meraklıları için 10 Mayıs 2020 tarihinden yayınlanmaya başlıyor. Dizinin konusu ise şöyle: Thomas ve Dominick  Birdsey isimli ikiz kardeşlerin 20. Yüzyıl sonlarında geçen trajik yaşamlarına ve zihinsel hastalıklarına  odaklanıyor. Süreç içinde yaşanan değişimler ve gelişmeler izleniyor. Dizi 1998 senesinde yayınlanan aynı adlı romandan yapılan bir uyarlama.

Dizinin Oyuncu Kadrosu

I Know This Much Is True  isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer alan başrol oyuncuları şunlardır: Rosie O’Donnell, Melissa Leo, Mark Ruffalo dizinin ana kadrosunda yer alıyor. Yapımda Mark Ruffalo ikizleri canlandırıyor.

Dizi Hakkında Diğer Bilgiler

I Know This Much Is True  isimli dizi hakkında verilebilecek diğer bilgiler ise şunlar: Dizinin yönetmeni ve senaristi Derek Cianfrance. Dizinin yayınlanacağı platform HBO isimli Amerika Birleşik Devletlerinde yayın yapan bir özel kanal. Her bir bölümün süresi 60 dakika. Dizinin türü ise 1 saat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum