NOS4A2 Ne Zaman Çıkıyor? Konusu ve Oyuncu Kadrosu

NOS4A2-izlenir-mi

NOS4A2-izle

NOS4A2

 

Korku dolu ama bir o kadar da fantastik bir dizi izlemeye hazır olun. The Walking Dead’i yayınlayan AMC, bir kez daha iddialı bir yapım ile kendinden söz ettirdi. Dizi geçen yıl yayına girmesine rağmen oldukça beğenilmiştir. Usta oyuncu kadrosu ve ilginç hikayesiyle sizi koltuğunuza yapıştırarak bir dizi olarak NOS4A2 hemen kendini belli ediyor.

 

Nitekim NOS4A2 hikaye olarak diğer dizilerden biraz farklı denilebilir. Joe Hill’in aynı adlı hikayesinden uyarlanmıştır.Korku ve fantastik öğeler birbiriyle harmanlanmış durumdadır. Yaklaşık 60 dakika bir uzunluğa sahip bu iddialı yapım, 2019 yılının en çok beğenilen dizileri arasında bulunuyor.

 

NOS4A2 Dizisinin Konusu

 

Dizinin oldukça basit ve başarılı bir hikayesi var denilebilir. Victoria isminde bir kadın, Christmasland ismindeki fantastik bir dünyadan ruhları çalınan çocukları kurtarmayı kendine görev edinmiştir. Çocukların ruhlarını çalan ise Charlie Manx adında biridir. Bu kişi lüks arabası ile hergün çocukların ruhlarını çalmaktadır. Bu kişinin amacı ise Christmasland adındaki yerde çocukların ruhlarını bir canavara dahil etmektir.

 

NOS4A2 Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Dizinin oyuncu kadrosunda Ashleigh Cummings, Zachary Quinto, Olafur Darri Olafsson, Virginia Kull ve Ebon Moss-Bachrach gibi birbirinden değerli isimler bulunuyor.

 

NOS4A2 Ne Zaman Çıkıyor?

 

Proje tam olarak 2 Haziran 2019 tarihinde, AMC ekranlarında yayınlanan hayatına başlamıştır. Bu başarılı diziyi izlemek istiyorsanız  AMC kanalından ilgili günler ve saatlerde izleyebilirsiniz.

 

NOS4A2 Nereden İzlenir?

 

NOS4A2 yapımını AMC televizyonundan belirtilen gün ve saatlerde izleyebilirsiniz. İzlediğinize kesinlikle pişman olmayacağınız, iddialı bir proje sizleri bekliyor olacak. Dizinin ayrıca 7.3 gibi bir Imdb puanı bulunur. İzlenebilirlik açısından sıkılmadan izlenebilecek bir dizidir.

 

All Day And A Night Detaylı İnceleme

 

Film oldukça duygusal bir konu ile sizlere sunuluyor. 1 Mayısta Netflix ortamında izleyicilere sunulacak filmin oyuncuları Jeffrey Wright, Yahya Abdul-Mateen II, Ashton Sanders şeklindedir. Joe Robert Cole yönetimindeki filmin konusundan biraz söz etmekte fayda var. Jahkor ismindeki bir genç bir suça bulaşıp hapise düşer.

 

Nitekim ilginç bir şey vardır; o da babası da kendisi gibi hapistedir. Jahkor yaptığı şeyden çok pişmandır. Hapishanede hem babasıyla daha da yakınlaşacak, hem de kendine dersler çıkartacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum