Now You See Me 3 İzlenir Mi, Konusu, Oyuncu Kadrosu, İnceleme

Now-You-See-Me-3-ne-zaman-çıkacak

Now-You-See-Me-3-izle

Now You See Me 3

 

Now You See Me 3 yada Türkçe ismiyle Sihirbazlık Çetesi 3 2020 yılında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. İlk olarak 2013 yılında çekilen bu etkileyici fenomen izleyicilerden tam not aldı. Bunun üzerine, serinin ikinci filmi geldi ve bu da diğeri gibi oldukça beğenildi. Daha sonra ise gerekli yerlerden izinler sonunda geldi ve serinin üçüncüsü için çalışmalara başlandı.

 

Hatırlanacağı gibi Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco, Michael Caine ve Morgan Freeman gibi isimler ilk filmde yer alıyordu. Daha sonra ise ikinci filmde İngiliz Daniel Radcliffe bu ekibe dahil oldu.

 

Now You See Me 3 Devam Filmi Geliyor

 

Daha öncede belirtildiği gibi Now You See Me 3 aynı adlı serinin son filmidir. İlk iki proje izleyenler tarafından büyük ilgi gördü. Hem sihirbaz konusunda uzman hem de soygun konusunda uzman olan bu çete, izleyenlere komedi dahil birçok öğeyi aynı anda sunmuştu. Henüz oyuncu kadrosu tam olarak bilinmeyen yapım yine oldukça ses getirecek gibi gözüküyor.

 

 

Now You See Me 3 Ne Zaman Gösterime Girmesi Bekleniyor?

 

Ne yazık ki filmin gösterimi ile ilgili net bir tarih yapımcılar tarafından söylenmiyor. Nitekim yine onların ifadesine göre, 2020 yılının ikinci yarısında projenin prömiyeri yapılması bekleniyor. Bu anlamda izleyicinin bu tarihe kadar biraz sabırlı olması gerekmektedir.

 

Now You See Me 3 Çekimleri Başladı Mı?

 

Bu konuda izleyenleri sevindirecek önemli gelişmeler bulunuyor. Onlardan biride, yapımcı firma Lionsgate tarafından film geçen yıl onaylandı. Bu yıl yani 2020 yılının ikinci yarısında da filmin ilk gösterimi yapılması bekleniyor. Projenin yönetmeni ve senaryo ekibi daha önce zaten belli olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum