The Expanding Universe Of Ashley Garcia Dizi Konusu

The Expanding Universe Of Ashley Garcia Dizi Konusu

Hangi yaştan hangi statüden olursa olsun dünyanın birçok yerinde en büyük eğlencelerinden bir tanesi tartışmasız olarak dizilerdir ve gerek ülkemizde gerek dünyada yayınlandığı andan itibaren ses getiren diziler var. İşte son dönem en çok konuşulan ve merak edilenlerden bir tanesi The Expanding Universe Of Ashley Garcia dizi konusu ve dizinin oyuncuları, süresi gibi temel bilgileridir.

Dizinin konusu hakkında bilgi vermeden önce türü hakkında bilgi vermek gerekir ise bu dizi son derece özel bir tür olan yetişkinliğe geçiş komedisidir. Dizi Netflix platformu bünyesinde olan bir yapımdır. Ortalama olarak bir bölümün süresi 26 ile 35 dakika arasında değişmektedir.

Şimdi dizinin konusu hakkında bilgi vermek gerekir ise dizinin ana karakteri olan Ashley Garcia 15 yaşında son derece zeki olan bir gençtir ve bir gün tarihi bir karar alarak robot mühendisliği okumaya karar verir. Bu kararının akabinde ise bu eğitimi almak için ülkenin başka bir ucuna taşınır. Burada artık kendisi için bambaşka bir deneyim başlayacaktır. Elbette bilinmezlerin öğrenilmesi için kendince adımlar atan bir karakter var karşımızda.

Oyuncuları

The Expanding Universe Of Ashley Garcia dizisinin oyuncuları ise Ashley Garcia karakterine hayat veren Paulina Chavez ve onun yakın arkadaşı olan Victor karakterini canlandıran Jencarlos Canela isimli oyuncudur. Bu iki oyuncunun yanında diğer rollerde ise Brooke karakterine hayat veren Bella Podaras ve Tad isimli karakteri oynayan Conor Hosting.

İlk Bölüm Ne Zaman

The Expanding Universe Of Ashley Garcia dizi konusu oyuncuları hakkında bu bilgiyi verdikten sonra bir sezonda toplamda 16 bölümü olan dizinin ilk bölümünün yayın tarihi ise 17 Şubat 2020 tarihidir. Dizi platforma üye olan herkes tarafından dünyanın her yerinden izlenebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum