WHITE LINES Konusu, Ne Zaman Çıkıyor, İzlenir Mi, Oyuncu Kadrosu

white-lines-dizisi

white-lines-oyuncu-kadrosu

WHITE LINES (BEYAZ YALANLAR)

Netflix abonelikleri ve izlenme oranları her geçen gün artış göstermektedir. Neftlix’in içeriğinde bulunan dizi ve filmlerden izleyiciler neredeyse her türde kendilerine uygun bir yapım bulabiliyorlar. Ezber bozan, güçlü ve sürükleyici hikayesi ile Netflix’in son bombası White Lines yayınlanan fragmanı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 15 Mayıs 2020 tarihinde Netflix’te ilk sezonu ile seyircisi ile bulaşacak dizi, La Casa De Papel’in yaratıcısından Alex Pina imzasını taşıyor.

WHITE LINES DİZİSİNİN KONUSU

White Lines dizisi yaratıcısı ve başarılı oyuncu kadrosu ile büyük sükse yaratarak yayınlanmaya hazırlanıyor. Dizi Zoe Walker’in abisinin esrarengiz kayboluşunu aydınlatmaya çalışmasını konu alır. Suç ve drama türündeki dizi İbiza’ya giderek sakin yaşamına son veren Walker, artık bambaşka bir yola saparak hayatının dönüm noktasını yaşamaya başlar.

WHITE LINES DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Suç türündeki büyük bir ses getirecek dizi, gerilim ve drama öğeleri ile bezenmiştir. Dizinin oyunu kadrosunda Laura Haddock, Nuno Lopes, Marta Milans, Laurence Fox, Daniel Mays, Angela Griffin, Juan Diego Botto, Pedro Casablanc, Belen Lopez, Barry Ward ve Tom Rhys Harries gibi ünlü isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum