En Çok İzlenen Korku Filmleri

En Çok İzlenen Korku Filmleri

Gerçekten oldukça iyi bir korku filmi izleyici iseniz, mutlaka sizler için hazırladığımız bu yazıya bakmalısınız çünkü En Çok İzlenen Korku Filmleri yazımızı korku filmleri severler için hazırladık.

DABBE 6 (2015)

Türkiye’de gösterime girdiği zaman büyük bir ses getiren Dabbe 6 filmi izleyicilerin karşısına serinin devamı olarak Hasan Karacadağ tarafından çıktı ve yine korkutmayı başardı, çok izlenen korku filmi mutlaka her korku sever tarafından izlenmesi gerekmektedir.

ŞEYTAN (1973)

Yabancı korku filmlerinin başında gelen bu film, bir kızın başına doktorların çözemediği bir sorun meydana gelince annesinin onu rahiplere götürmesini anlatmaktadır. Yayınlandığı zaman büyük ilgi görmüş ve yankı bulmuştur.

YARATIK (1979)

Bilim Kurgu Korku türünde hazırlanan bu film yaşayan her türün araştırılması görevini alan bir grubun bir canlı türü ile yaşadıklarını anlatmaktadır. Oldukça beğenilen bu korku filmi IMDB tarafından oldukça yüksek puan almıştır.

ŞEY (1982)

Ne olduğu bilinmeyen bir canlı tarafından her zaman saldırıya uğranılan bu film eski filminin yeni çekilmiş ve daha iyi bir hale getirilmiş halidir. Yüksek izlenme payı ve oranı almıştır.

ALTINCI HİS (1999)

En Çok İzlenen Korku Filmleri sıralamasında kendine önemli bir yer edinen bu film, karanlık güçler tarafından ele geçirilen çocuğun yaşadıklarını anlatmaktadır. Bu filmde her zaman izleyicilere korku ve heyecan vaat edilmektedir.

GİR KANIMA (2008)

Kitaptan uyarlanan bir korku filmi olan bu filmde, vampir filmleri hikayelerine yön veren filmlerden bir tanesi olmuştur. Gün ışığına hiçbir zaman çıkamayan ve sadece gece dışarı çıkabilen biri olduğunu fark eden Oscar’ın başından geçtikleri anlatılan bu film, oldukça büyük bir izlenme payına sahiptir.

CADILAR BAYRAMI (1978)

Modern korku filmlerinin yolunu açan bu filmde, küçük yaşta kardeşini vahşice öldüren ve uzun yıllar psikiyatri servisinde kalan çocuğun tekrar dışarı kaçması ile yaşananları anlatıyor. Böylece izlenmesi gereken bir film olarak yer alıyor.

KAPAN (2017)

Siyah renkte insanların öldürüldüğü bir kasabaya sevgilisi ile giden bir siyah gencin hikayesinin anlatıldığı bir filmdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum