Ares Dizisinin Konusu, Ares İzlenir mi?

Netflix son günlerde adından çok sık söz ettiren bir platform halini aldı. Her geçen gün farklı içerik ve konularda, farklı türlerde sinema ve dizilere yer veren bu platformda son günlerde adını çok sık duyduğumuz bir diğer yapım da Ares oluyor. Dizi yayınlandığı günden bu yana çok sayıda kişi tarafından izlendi. Dizi hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Ares Konusu

Ares bir tarikat dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Tarikat, cemiyet, grup adı nasıl konulursa konulsun farklı bir yapılanma olarak geçiyor. Bu yapılanmaya dahil olanların yaşadıkları anlatılıyor. Rosa isimli bir üniversite öğrencisi zorlu geçen üniversite hayatında bir de yaşlı ve hasta annesine bakmak zorunda kalmaktadır ve bu durum onun hayatını oldukça zorlaştırmaktadır. Arkadaşlarının ve kendi hayatına baktığında kendi hayatının yolunda gitmediğini ve bir değişiklik yapması gerektiği kararını alır. Bu karar ile birlikte bu tarikat ile tanışır. Bu dönemde bu örgütün varlığını yakında hisseden Rosa için yeni bir dönem başlayacaktır.

Ares Oyuncu Kadrosu

Dizide genç oyuncu kadrosu dikkat çekiyor. Oyuncu kadrosunu şu şekilde sıralayabiliriz;

*Jade Olieberg

*Lisa Smit

*Robin Boissevain

*Tobias Kersloot

*Roos Dickman

*Jenifer W. Marije

*Hans Kesting

Dizide genç oyuncu kadrosu yer almasına rağmen konusu itibari ile kendini izlettirmeyi başarıyor.

Ares dizisinin türü, kimler izlemeli?

Dizi dram türünde izleyicisi ile buluşuyor. Ancak zaman zaman gerilime kaydığını söylemek yanlış olmaz. Dini, tarikat içerikli bu tür yapımlarda hem dram hem gerilim türlerini yakından takip edebilmek mümkün olmaktadır. Dizi henüz 1 sezon yayınlandığı için ileriki bölümlerin yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu olmaktadır. 1 sezonun sekiz bölümden oluştuğu dizide bölümler ortalama 30 dakika olarak yayınlanmaktadır. Hollanda yapımı olan dizinin yeni sezonları da izleyiciler tarafından beklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum