Güldür Güldür Oyuncuları

Güldür Güldür Oyuncuları

Show TV tarafından tam 4 yıldır bizlerle beraber olan Güldür Güldür, bizlerin yıllardır televizyon ekranındaki eğlencelerinden bir tanesi olmakta ve bu şekilde bizlere her perşembe akşamı keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Oldukça fazla beğenilmesi ve izlenmesi ile dikkat çeken programın böyle başarılara imza atmasının en büyük sebebi mutlaka, kaliteli oyuncular ile olmaktadır. Bu kaliteli oyuncular hem oyunlarını oldukça iyi bir şekilde sergilemekteler hem de oynadıkları skeçleri yazarak senaryo güçlerini bizlere göstermektedirler. Dilerseniz bu oyunculara daha yakından bakalım ve kim olduklarını güzel ve kısa bir şekilde tanıyalım.

  • ALİ SUNAL

Güldür Güldür Oyuncuları denince akla gelen ilk isim mutlaka usta ve büyük sanatçı olan Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal Olmaktadır. Ali Sunal’da babası gibi kaliteli bir oyuncu olmak için onun yolundan gitmiştir ve oyunculuğu seçerek Tiyatro oyuncusu olmaya karar vermiştir. Kaliteli bir oyuncu olduğunu bizlere Propaganda filminde ve televizyonda yayınlanan En Son Babalar Duyar filmi ile de göstermiştir. Şimdi ise Güldür Güldür programının sunuculuğunu yürütmektedir.

  • DOĞA RUTKAY

Ünlü Tiyatrocu Rutkay Aziz’in kızı olan Doğa Rutkay, aynı babası gibi oyunculuk yolundan ilerlemiştir ve onun gösterdiği yol ile ünlü bir tiyatro oyuncusu olmuştur. Özellikle Güldür Güldür programı sayesinde tanınan oyuncu rol verdiği karakterler ile programda en çok beğenilen oyunculardan bir tanesi olmuştur.

  • ÇAĞLAR ÇORUMLU

Güldür Güldür programında özellikle Eşofmanlı Şevket Hoca karakteri ile tanınan oyuncu bizlerin gönlünde taht kuran oyunculardan bir tanesidir. Uzun yıllar tiyatro eğitimi alan oyuncu kendini oldukça fazla geliştirmiştir. Öğretmen bir aileden çıkan oyuncu şu an evli oyunculardan bir tanesidir.

  • ONUR ATİLLA

Güldür Güldür Oyuncuları denince akla gelen bir diğer oyuncu olan Onur Atilla, Eğitim hayatını tamamen oyunculuğa adamış bir oyuncudur. Birçok tiyatroda yer almış olan oyuncu, şimdilerde evli bir oyuncudur.

  • ALPER KUL

Türk oyuncu ve yazar olan Alper Kul yine bizlerin Güldür Güldür programından tanıdığı bir oyuncudur. Eşi ile de bu programda tanışmış ve hayatını Aylin Kontente ile birleştirmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum