This Is Us Dizi Konusu, This Is Us Dizi Oyuncuları

This Is Us Tanıtım

Çok iyi hatırlıyorum da tam da 20 Eylül’de, NBC kanalında yayına giren bir dizidir kendisi. Beğeniler toplayan This Is Us bölüm sayısını da 18 bölüme çıkartarak 11 Kasım’da Fox Life kanalında Türkiye de olacağı söyleniyor. Ayrıca geçen üç ayda sadece fragmanlanının 70 milyon izlendiği de belirtilen bir dizidir. Komedi drama dizisi olan bu dizinin yaratıcısı Dan Fogelman’dır.

This Is Us Dizi Konusu

Dizinin ana mantığı doğum günleri aynı olan bir grup insanın bir şekilde bağlantılı olması ki bu bağlantıyı birinci bölümde anlıyorsunuz. Komedi ve dramın yanında bir aile dizisi olduğu da söylenebilir.

This Is Us Dizi Oyuncuları ve Rolleri

Milo Ventimiglia(Jack), ve Mandy Moore(Rebecca): Çift üçüz çocuklarını bekliyor ve diziye izleme başladığınızda hepsi otuz altı yaşına giriyor Jack’te bu grubun içinde. Doğum gününde eşi Rebecca’nın yanında doğumhane de olması gerekiyor.

Chrissy Metz(Kate): Fazla kilolarından dolayı özgüven eksikliği çeken bir karakter

Justin Hartley(Kevin): Kevin ve Kate kardeşler ve birbirlerine her zaman destek çıkıyorlar.

Sterling K. Brown(Randall) ve Susan Kelechi Watson(Beth): Randall’ın doğum günü ve de diğerleriyle tanışıyor olan kişidir. Doğum gününde onu terk eden babasına dair bir ipucu bulmuş ve peşine düşmüş. Bunun yanında  çiftin iki de çocuğu var.

This Is Us dizisi ben buradayım diyen izlenmesi gereken dizilerden biri.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum