Always a Witch 2. Sezon ne Zaman?

Always a Witch 2. Sezon ne Zaman?

Netflix’in Kolombiya yapımı diziler kategorisinde yer alan ve doğaüstü-fantastik unsurlar içeren dizisi Always a Witch ilk sezonuyla 01 Şubat 2019 tarihinde izleyici karşısına çıkmıştı. Peki, Always a Witch 2. sezon ne zaman?

Orijinal adıyla Siempre Bruja olarak da bilinen yapımla ilgili Always a Witch 2. sezon ne zaman sorusu yakın bir geçmişte cevabını buldu. Netflix’ten yapılan duyuruya göre Isidora Chacón’un Yo, bruja isimli romanından ekranlara uyarlanan dizinin ikinci sezon bölümleri 28 Şubat 2020 Cuma tarihinde izleyiciyle buluşacak.

Always a Witch’in ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşuyor.

Always a Witch Konusu

Cuando Vivas Conmigo, La Nocturna gibi yapımlarda imzası bulunan Ana María Parra tarafından yaratılan Always a Witch dizisinin konusu; 1600’lü yıllarda yaşayan yaşayan genç bir cadının âşık olduğu adamı kurtarmak için geleceğe gitmesine fakat öncelikle günümüzün Cartagenası’na uyum sağlaması ve karanlık güçlere sahip bir rakibi yenmesi gerektiğine odaklanıyor.

Bir cadı ve köle olan Carmen Eguiluz, 1646 yılında Cartagena’da kazıkta yakılmak üzereyken hem kendisini hem de âşık olduğu adamı kurtarmak için geleceğe gider ve kendisi için tuhaf sayılacak bu dünyaya öğrenci olarak uyum sağlamaya çalışır.

Dizinin ilk sezon finalinde son hesaplaşma yaşanırken Carmen Eguiluz, Ateşli Katil’i tuzağa çekmeye çalışır. Fakat Carmen’e karşı da bir pusu kurulmuştur.

Always a Witch Oyuncuları

Başrollerinde Angely Gaviria (Carmen Eguiluz), Óscar Casas, Sofía Bernal Araujo (Alicia) üçlüsünün yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda bu isimlere şu oyuncular eşlik etmekteler: Duban Prado, Veronica Orozco, Carlos Quintero, Valeria Emiliani, Dylan Fuentes, Sebastian Eslava, Luis Hoyos, Sebastian Osorio, Junior Gonzalez Ortiz, Paula Galindo, Lenard Vanderaa, Laura Archbold.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum