Castlevania 3. Sezon Ne Zaman

Castlevania 3. Sezon Ne Zaman

Netflix, Marvel ile işbirliği sonrasında yeni atılımlar gerçekleştirdi ve bu işlerden birisi de video oyunu olarak bilinen Castlevania oluyor. Bu diziyi anime olarak izleme fırsatı oyunun pek çok hayranı tarafından yakalanıyor. Konami’nin en önemli projelerinden birisi olarak gösterilen oyun serisi, Netflix’in bir dizi projesi haline gelmiş bulunuyor. İlk sezonu toplamda dört bölüm olarak yayınlanan Castlevania 3. Sezon ne zaman sorusunun cevabı da pek çok hayran tarafından merakla bekleniyor.

Dizinin yapımcıları, herkes tarafından bilinen isimlerden oluşuyor. X-Men, Iron Man, Wolverine ve Blade gibi Marvel karakterlerinin anime projelerinde imzası olan Warren Ellis, Castlevania dizisinin yapımcılığını üstleniyor. Ellis, aynı zamanda Bruce Willis’in Red serisinin karakterlerini yazan kişi oluyor. Castlevania’da ise yapımcı olmasının yanı sıra yazar kimliğiyle de izleyici karşısına çıkıyor. Dizi kadrosunda ise Ted Biaselli, Kevin Kolde ve Fred Seibert’in yanı sıra Larry Tanz ve Brad Graeber yer alıyor.

Psikolojik Korku Animeleri

1400’lü yıllarda Wallachia üzerinde kilisenin gücü bulunmaktadır. Hem politik hem de sosyal alanlarda sonuna kadar bu güç kullanılmaktadır. Lisa, idealist bir doktordur ve amacı kilise gücünü ortaya çıkardığı bilimsel gerçekler ile sarsmaktır. Bu amaç doğrultusunda şeytani varlık Dracula’nın yanına gider ve Vlad ile yakınlaşır. Vlad’ın aletlerini kullanarak bilimsel keşiflerine yenilerini ekleme ihtimali bulunmaktadır. Bu şekilde konusu ilerleyen ve psikolojik korku animeleri arasında bulunan Castlevania 3. Sezon ne zaman sorusunun cevabı 5 Mart olarak izleyicilere sunulmuştur.

Anime Önerileri

5 Mart’ta Netflix’te 10 bölüm olarak yayınlanacak olan Castlevania’nın üçüncü sezonunun yanı sıra benzer tatta anime önerisinde de bulunulabilir. Death Note, Sailor Moon, Cowboy Bebop, Attack on Titan ve Dragon Ball Z, anime dizi izlemeyi sevenler için birkaç öneri olarak sunulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum