Formula 1: Drive To Survive 2. Sezon

Formula 1: Drive To Survive 2. Sezon

Teknolojinin hızla ilerlemesi ile beraber hemen her alanda yaşanan çok ciddi gelişmeler var. Nitekim elektronik alanında çok önemli yenilikler var ve bu yenilikler televizyon dünyasına da yansımış durumda. Kısaca IPTV adı verilen internet üzerinden yayın yapan platformlar var. İşte onlardan bir tanesi ve en popüler olanların başında geleni Netflix ki bu platform üzerinden de çok farklı türden yapımlar dünya ölçeğinde yayınlanıyor. Örneğin  ilk sezonu çok ses getiren Formula 1: Drive To Survive 2. Sezon fragmanı yakın tarihte yayınlandı ve bu alanda yapımları takip edenlerin merak konusu haline geldi.

Bilindiği üzere Formula 1:Drive To Servive Netflix platformunda yayınlanan ve çok ses getiren belgesellerden bir tanesi. Formula 1 yarışlarının arka planında yaşananları sporcuların arka planda yaşadıklarını, aradaki rekabeti göz önüne alan bir yapım.

Formula 1: Drive To Survive 2. Sezon 28. Şubat tarihinden itibaren Netflix Platformu üzerinden yayınlanacak ve şimdiden merak edilen yapımlar arasında gelmeye başladı. İkinci sezonda toplam 8 bölüm olacak ve Mercedes ile Ferrari takımlarının da bu sezonda olacağı biliniyor. Elbette yapılan anlaşmalar gereği belgesel de teknik sırlara yer verilmiyor ve olaylara ana hatları ile bakılıyor.

Lakin Netflix ortamında sadece belgeseller yayınlanmıyor. Farklı türlerde diziler ve çocuklar için olan Netflix animasyonları da bulunuyor ve bu animasyonlarda çocuklara hitap eden çalışmalar arasında geliyor. Pokemon , Mewtwo İntikam Peşinde – Evrim ve Küçük Bheem ile Büyük Maceralar: Renklerin Festivali gibi yapımlar çocuklara ve her yaştan çocuk olanlara hitap eden çok özel animasyon yapımlarıdır. Özetle Netflix Platformu gerek belgesel, gerek animasyon yapımları noktasında farkını açık ara ortaya koyuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum