Dark 4. sezon ne zaman yayınlanacak? Dark bitti mi?

Dijital platform üzerinde yayınlanmaya başlayan dark dizisi ilk sezon sonrasında izleyicilerin beğenisine sunulmuş ve şu an da dizisinin 3. sezonu yayınlanmaktadır. Dark dizisi tüm sezon boyunca en çok konuşulan diziler arasına girmiştir. Yayınlandığı sezon boyunca da oldukça konuşulan diziler arasında yer almayı da başarmıştır.

Dark Dizi Konusu

Almanya’nın küçük bir kasabasında çocukların ortadan kaybolmasıyla birlikte bir ailenin birbirleriyle olan kopuk ilişkilerini konu alan dizi de ailenin de geçmiş yaşamları gün yüzüne çıkmaya başlamış ve zamanla gizemler ortaya çıkmıştır. Ana karakterler arasında yer alan Jonas Kahnwald babasının intiharını anlatmaya çalışan bir karakterdir. 2019 da başlayan bu hikaye de dizide bulunan ailenin bölgede işletmiş olduğu enerji santralinin alt kısmından geçen mağarada solucan deliğinin ortaya çıkmasından sonra zamanda yolculuk yapmaya başlamıştır. Geçmiş dönemi anlatan dizi oldukça heyecan vericidir.

Dark 4. sezon ne zaman yayınlanacak?

Dark toplamda 3 sezon olarak yayınlandı. Ancak 4. sezon için şu an net bir bilgi olmasa da yayınlanacağı zaman net bir tarih de verilecektir. Bu nedenle dizinin diğer bölümlerini izlemeniz de fayda var.

Dark Dizi Oyuncuları

Dizilerin oyuncu kadrolarının kaliteli ünlülerden oluşması dizileri daha kaliteli ve izlenir yapmaktadır. Dark dizisi oyuncuları arasında da Louis Hofmann, Maja Schöne, Angela Winkler, Stephan Kampwirth,  Oliver Masucci yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum