Insecure 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Insecure Bitti mi?

Amerikan kablolu televizyon kanallarından HBO’nun uzun soluklu dizisi Insecure şu sıralar dördüncü sezonuyla izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Dizinin hayranlarının gelecek endişesi ise yok! Çünkü dizi, yayıncı kanal HBO’dan resmi beşinci sezon onayını geçtiğimiz günlerde aldı. 14 Haziran 2020’de sonlanacak dördüncü sezonun ardından beşinci sezonun ne zaman başlayacağı ise merak konusu.

Insecure 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Türkiye’de dizi severlerin beIN SERIES COMEDY HD ekranlarından takip edebildiği dizinin 5. sezon başlangıç tarihi henüz resmileşmedi. Koronavirüs salgınının getirdiği karantina süreci nedeniyle şimdilik oyuncular bir araya gelemiyor. Ancak her şey düzelirse önümüzdeki birkaç ay içinde yeni sezon çekimlerine başlanacak.

Dizinin sezon başlangıç zamanları belirli bir tutarlılıkta gitmiyor. Yani Insecure’yi yaz ya da kış dönemi dizisi diye tabir edemiyoruz. İlk sezon sonbahar döneminde başlarken; iki ve üçüncü sezon yaz döneminde başlamıştı. Şu anki dördüncü sezon ise ilkbaharda başladı. Beşinci sezonun 2021 senesinin herhangi bir döneminde ekranlarda olma ihtimali kuvvetli görünüyor.

Insecure Ne Zaman Bitecek?

Insecure’nin beşinci sezonunun final sezonu olduğuna dair bir duyuru yapılmadı. Dolayısıyla daha uzun sezonlar Insecure’yi izlemeye devam edebiliriz.

Insecure Konusu

Bir web serisinden ekranlara uyarlanan ve Issa Rae’nin başrolünde yer aldığı Insecure, iki siyahi kadının günlük yaşamında başlarına gelen olayları konu ediniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum