Netflix’in Yeni Dizisi Space Force Konusu

Uzay temalı film ve dizileri sevenleri ekran başına kilitleyecek olan Space Force, son dönemin popüler online platformu Netflix’in son bombası olmaya hazırlanıyor. Amerikan türü komedi dizisi meraklısı olanlara hitap edecek olan Space Force dizisi 29 Mayıs 2020 Cuma günü yayınlanacak.  Sevilen dizi “The Office” kadrosundan Greg Daniels ve Steve Carell’i bir araya getirecek olan yapım büyük bir heyecanla seyircisiyle buluşmayı bekliyor. Fragmanı ile beğeni toplayan dizi, komedi türünde ses getirme konusunda oldukça iddialı olarak karşımıza çıkıyor.

SPACE FORCE DİZİSİNİN KONUSU

Amerikan Silahlı Kuvvetleri tarafından kurulan Uzay Bölüğü’nde yaşanan olayları konu alan dizi dinamik yapısını daha fragmanından belli etmeyi başardı. Dizinin baş karakteri ise pilot General Mark. R. Nair olarak karşımıza çıkıyor. En büyük hayali Amerikan Hava Kuvvetlerinde güçlü bir pozisyona gelmek olan Mark. R. Nair, bir anda kendisini yeni oluşturulan Uzay Bölüğü’nde bulur. Kendisini kısır döngünün içerisinde ve mutsuz hissetmesine rağmen işkolik olan Mark. R. Nair, Colorado’da bir üste görevine başlar. Bu üstte yaşanılan olan durumları Beyaz Saray’dan gelen bir emir köklü bir şekilde değiştirir. Bu emire uygun olarak Mark. R. Nair  ve değişik karakteriyle dikkatleri üzerine geçen bilim insanları aya bir hakimiyet yolculuğu yapmak zorunda kalırlar.

SPACE FORCE DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Steve Carell ve Greg Daniel tarafından yaratılan Space Force dizisi başarılı oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Başrollerini Steve Carell, John Malkovich ve Ben Schwartz’in paylaştığı dizinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler boy gösteriyor. Dizinin oyuncuları arasında; Diana Silvers, Tawny Newsome, Jimmy O. Yang, Don Lake, Lisa Kudrow, Fred Willard, Spencer House, Owen Daniels, Hector Duran, Chris Gethard ve Aparna Nancherla yerini almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum