Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend Konusu

Netflix’te interaktif bir maceraya hazır mısınız? Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs the Reverend ya da diğer ismiyle Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy Rahip’e Karşı isimli özel bölüm 12 Mayıs 2020 Salı günü dijital yayın platformu Netflix’te izleyici karşısına çıkacak. Böylelikle komedi türündeki Unbreakable Kimmy Schmidt dizisinin interaktif özel bölümle vedasına tanıklık etmiş olacağız.

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs the Reverend’in Konusu 

1 saat 20 dakika süreli bu eğlence dolu interaktif macerada Daniel Radcliffe’i Tituss Burgess, Ellie Kemper ve Kimmy’nin ekibinin geri kalanına katılırken göreceğiz. Özel bölümün konusu kısaca şöyle: Kimmy oldukça meşhur bir yazardır ve bir prensle evlenmek üzeredir. Ancak öncelikle Rahip’in şeytani planını durdurmak zorundadır. Ve bu noktada karar sizde: Kimmy şimdi ne yapmalı?

Hikâyede gerek Kimmy’nin gerekse diğer karakterlerin yaptıkları seçimlere izleyiciler karar verecek.

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend’in Fragmanı

Ellie Kemper, Tituss Burgess ve Jane Krakowski’nin başrollerinde yer aldığı bu sıra dışı, uçarı ve muzip özel bölümün oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler şöyle sıralanıyor: Jon Hamm, Carol Kane, Chris Parnell, Fred Armisen, Sol Miranda, Johnny Knoxville, Sara Chase, Mike Carlsen, Lauren Adams, Daniel Radcliffe, Zak Orth.

Özel bölümün fragmanını hemen aşağıda izleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahis forum